Yes! Zin in Festivals?

In 2026 zijn er weer geweldige Caravanity-proof festivals gepland, waar je als caravanpimpliefhebber echt bij moet zijn.
Omdat het jaar nog maar net is gestart en Nederland onder een dikke laag sneeuw ligt is het des te leuker om je alweer te kunnen verheugen op het warme, zonnige, gezellige Festivalseizoen.

Pak je agenda erbij en noteer met dik gekleurde letters de volgende Festivals;

Het Pimpfestival in Bunnik
Op zaterdag 30 mei 2026 vindt de zesde editie plaats van het Pimpfestival op camping Buitengoed de Boomgaard in Bunnik.

Het Pimpfestival begon in 2016 met een spontane actie via facebook met een oproep of er interesse was om met gepimpte caravans bij elkaar te komen om zo ideeën uit te wisselen en de lokatie werd een boeren camping in Benschop. Er kwamen 20 Caravans bij elkaar en enkele mensen uit het dorp kwamen kijken. In de loop der jaren is dit uitgegroeid tot het evenement van wat het nu is.  Met zo’n 140 schitterende caravans en campers, heerlijke foodtrucks, een markt die je voorziet van de tofste hebbedingen, (live) muziek, toffe activiteiten en duizenden bezoekers. 
Het allerleukste uitje voor het hele gezin waar je niet uitgekeken raakt.
Zaterdag 30 Mei van 10.00 uur – 18.00 uur.

Heb je een gepimpte caravan of camper en wil je graag deelnemen aan het Festival om jouw trots te laten zien aan publiek? Dan kun je je aanmelden om een weekend te kamperen en volop te genieten van al het leuks wat wordt georganiseerd door het Pimpteam.

Weekend@HipPeace
Drie dagen genieten van hét vintage festival in het Limburge Stein

Van vrijdag 19 juni t/m zondag 21 juni vindt in Stein de zesde editie van weekend@HipPeace plaats – een sfeervol vintagefestival dat kleinschaligheid combineert met een verrassend uitgebreid aanbod. Drie dagen lang ademt het terrein flowerpower en nostalgie uit.

Overal zie je oldtimers, vrolijke bloemetjesprints, oranje accenten en vintage vibes. Denk aan hippiebusjes, retro stoeltjes, opblaasbare flamingo’s en muziek uit vervlogen decennia – het is alsof je zó een jaren ’70-beleving binnenwandelt.

Bezoekers genieten van vroeg tot laat van foodtrucks, livemuziek, entertainment voor jong en oud en bovenal: een warme, ongedwongen sfeer. 

Vrijdagavond start het weekend met een intieme en gezellige sfeer rond het kampvuur en muziekpodium – het perfecte begin van het weekend en drie dagen onthaasten. Op zaterdag en zondag kun je struinen over de vintagemarkt, waar je unieke vondsten doet voor je interieur, outfit of kampeerplek – wie weet spot je iets dat je herkent van vroeger, van thuis of van oma. De kids genieten van gratis schminken, ballonfiguren en voorleesmomenten.

Zaterdagavond wordt het terrein omgetoverd tot een fonkelend decor met een betoverende lichtjesparade (meerijden of kijken? Check de website voor info), vuurdans en een vintagecamping die letterlijk én figuurlijk straalt. Denk: lampionnetjes, sfeervolle verlichting, zachte muziek en een magische avond onder de sterren.

Of je nu komt om te shoppen, dansen, kamperen, gluren bij de (meer dan 140 kamperende) buren in oldtimerkampeermiddelen óf gewoon rond te kijken – HipPeace is een (vintage)beleving voor jong en oud.

Het festival is dagelijks geopend met een doorlopend programma vol verrassingen.

Vrijdag: 16:00 – 01:00 uur
 Zaterdag: 09:00 – 01:00 uur 
 Zondag: 09:00 – 17:00 uur 

 Toegang? Helemaal gratis! (Heisteeg 98 – Stein)
 Check het programma op: www.hippeace.nl
 Volg ons op socials voor de laatste updates.

PS:  HipPeace is alleen leuk als je festivaloutfits ook je dagelijkse kleding zijn.